Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • El Barto

    tag

    válasz oriic #314 üzenetére

    Mindent bevetek folyamatosan,kezdem a fejszével,elsütöm R1-t is majd R2-t is (Njörd fergetege rúna és Ivaldi üllője,vagy A fagyóriás őrjöngése),utána egyből négyzetet nyomva tartom,Atreus küldi rá az elektromos farkasokat (A farkas dühe rúna),közben szeletelem,utána azonnal L3-R3,és ami belefér,csak utána váltok át a láncosra.Folyamatosan nyilazom,pajzs,dodge,a talizmánom még életerőt is visszatölt,olyan vagyok mint egy polip! :DDD De a vicc hogy olyan feltámasztó kövem van,ami azonnal full berserker módot ad megint,tehát 2x is tudok darálni.De mondom,a börtönös valkűr harmadik próbából feküdt,ez amit írtam Odin egyik rejtekhelyén van - a muspelheimi meg esélytelen.Ja ,rajtam is rajtam van a valkűrös -5% sebzés!Folyamatosan fejlesztek mindent.Ám nem csak én vagyok így,délután is,meg az előbb is panaszkodott valaki egy másik fórumon (PSC),nem csak nekem nem megy.Lehet nem mindegy a sorrend? :F

    Amikor már csak két-három ütés kéne neki,belilul a szeme,és mintha sebezhetetlen lenne,ráküldtem egy R1 kombót,és közben ölt meg,simán.Normál esetben meg ugye áll és nyeli az ütéseket,mivel fagyos a fejsze,és ledermed.

Új hozzászólás Aktív témák