Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EmberXY

    addikt

    válasz WonderCSabo #3321 üzenetére

    A beérkezők közt nem látszik az a levél, amit az említett módon tettél valamelyik cimkéhez, csak ha az "Összes levél" menüt nyitod meg....

    Például nálam a ph! fórumos e-mailek is egy külön cimke alatt jelennek meg, ha új érkezik, a cimke mellett látom, a beérkező levelek között egy sem szerepel, eleve nem is teszi bele, ha viszont a cimkét kiválasztom, csak ph!-s leveleket látok.

    Közben leesett, hogy mire gondoltál :D, nálam is csak akkor változik a cím, ha éppen oda érkezik levél, amelyik mappa éppen meg van nyitva, ezért rá szoktam időnként nézni. (A csevegés funkciót elég gyakran használom, azt állandóan jelzi új üzenet esetén, tehát gyakran rá is kell néznem, ezért nálam nem gond, hogy nem látszik a címben egy új levél érkezése)
    Szerintem másképp nem oldható meg, mert a cím az adott mappa szerint alakul, és ha oda nem érkezik levél, nem is fogja megváltoztatni (szerintem). Ha viszont a beérkezőben is tárolod a leveleket, akkor biztosan jelezni fogja, de ez esetben a cimkék majdhogynem feleslegessé válnak.

    [ Szerkesztve ]

    Up the Irons!

Új hozzászólás Aktív témák