Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz X2N #57745 üzenetére

    "Szóval egy erősítő építő totál imádja a saját cuccát meg leszólja multit és ez tök legitim.
    De mikor egy gitár építő, PRS, mondja ugyanezt a gitárokról skkor bullshit marketing aki a tonewood pápájaként akarja eladni a drága szarjait."
    Nem volt itt szó tonewood-ról mint vita alapról, csak én említettem, hogy PRS maga a tonewood pápája, mert mindenki ezzel ekézi, hogy fasság. De megmondom őszintén, én nem hallom a fát :D szóval számomra a tonewood pont nem oszt nem szoroz.
    A lakkon is pörög más videókban PRS annyit mint itt a többi alkatrészen. Nem véletlen, hogy nitro van aztán egy poly külső réteg, hogy hagyják rezegni a fát. Igaz részemről ez is egy mítosz, de nekem nem volt meg vagy 1millió gitár, nem is hallom a különbséget különböző fák között a különbséget. Talán jobb is így, tudok olcsó fából készült, vagy könnyű fából készült gitárt venni, mert nem a hangja hanem az egyéb dolgok lesznek fontosak.
    De amúgy csak húzni akartalak picit, hogy egyik oldalon az erősítő az hú meg ha, gitár meg majdhogynem tök mindegy mi van a kezedben mert az ember ujjaiban van a tone. :P

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Új hozzászólás Aktív témák