Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geryman

    tag

    Sziasztok
    Az előző hónapban beszereztem egy GA-990FXA-UD3-at, de emellé beszereztem egy OCZ Agility 3 SSD-t és egy Sapphire 6950 2Gb karit is. Nyílván az alaplap Biost lefrissítettem. Jelenleg F4-es verzió van fent.
    Nos problémák merültek fel a gépem működésével. Az SSD-t kivettem most a Win7 HDD-ről megy hibaszűrés folytán.
    A gondom eleinte az volt hogy egyszer csak bedöglött a win és már csak xp módban indult el. A probléma okát nem tudtam megállapítani, de lefrissítettem az SSD-firmware-t is az egyéb hibák elkerülse érdekében. A frissítés után újra lett telepítve a win rá, de hiba üzenetet kaptam :
    A win indítása nem sikerült. Ennek oka egy nemrég bekövetkező hardver vagy szoftverváltozás lehet (1 hete tettem bele az új cuccokat és épp lefrissíteni akartam a videokarim). Felajánlott javítási lehetőséget amit megpróbáltam, de nem sikerült.
    Ekkor vettem ki az SSD-t és telepítettem a wint HDD-re. Nos felment a win, de újra indításnál 2 win 7 közül választhattam. Az egyikre elindult a win a másikra a már tapasztalt hibaüzenetet kaptam. A rendszerem összeomlása elött videoproblémára is nyavajgott végül is azért indítottam újra a gépet mikor összeomlott. Mi lehet ennek az oka, hogy 2 wint észlel hol ott formatálva is lett a HDD és kikerült az SSD is? Lehet e alaplap probléma az oka ezeknek a hibáknak? Mit tudnátok ajánlani, mivel mostmég minden garis, de azért karácsony elött még szeretném ha működne a gépem...
    Segítsetk please ha tudtok. Előre is köszi.

    Gigabyte 990FXA-UD3, , Amd Fx-8350, Corsair H80i,4x4Gb Kit DDR3 1600Hz, Sapphire Radeon HD 6950 2GB, Corsair TX750Watt, OCZ Agiliti 3 SSD

Új hozzászólás Aktív témák