Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #06658560

    törölt tag

    válasz blountex #10733 üzenetére

    Na itt vagyok.
    Pontosan nem ismerem a tananyagát annak, amit végeztél, de az itteni zanzásított leírás szerintem teljesen helytálló. Ugyanis OKJ-val nem motorfejlesztő lesz az Audinál, az OKJ célja eleve a kisebb cégek igényeinek kielégítése lenne. Ahol pedig mi szokott lenni? Üdvözlöm Mihály a cégnél, én vagyok a főnök, az üzletkötő. Van ezen kívül a bérszámfejtő-titkárnő feleségem, Béla a gépkezelő, valamint még hárman, velük később találkozik.
    Egy ilyen cégnél ha van egy feladat, teszem azt egy mart alkatrész tervezése, összesen három példányban legyártása, esetleg kicsit komolyabban hegesztés, s összeszerelés. Van egy ember, akinek meg kell terveznie, anyagot kell felhajtania, a folyamatot is ki kell dolgoznia, szerszámot tervezni. nem az lesz a fontos, hogy mindenhez tökéletesen értsen, de meg kell tudni csinálni jól a munkát. Szoftver pedig valami ingyenes, esetleg nem legális, vagy alig ismert fordulhat elő.Vagy a delikvensnek kell vinni.
    Nagy cégek, amelyek rendesen foglalkoznak tervezéssel, akár gyártási folyamat, akár tervezés oldalán, majd megtanítják a szoftvert, nekik a megfelelő szemlélet és gondolkodás a fontos.

    Ha nagyon úgy állsz, tudok esetleg két céget is, ahol lehet valamit kezdeni, ha írsz privát, tudok kontaktot adni hozzájuk- egyik Szentesen, másik pesti mérnökiroda. Utóbbinál nagyon fontos a megfelelő gondolkodás és szemlélet. Szoftvert tanítanak.

Új hozzászólás Aktív témák