Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz DigitXT #4611 üzenetére

    A világ leggyorsabb kártyájához két GPU-t kell használni. Azért a leggyorsabb. Világos, hogy az AMD a CF-fel dolgozik, míg az NV SLI-vel.

    A leggyorsabb GPU nem biztos, hogy értékelhető szempont, mert a GPU paraméterezhető. Ha arra vagy kíváncsi, hogy referenciaparaméterek mellett ki gyártja a leggyorsabb egy-GPU-s VGA-t, akkor az az NV. Mégpedig a GTX 580 az.

    Sajnos nem nulla a relevanciája. Sokan megnézik, hogy ki gyártja a világ leggyorsabb VGA-ját, és megveszik az olcsóbbat abból a szériából. Ez a legnagyobb hülyeség, amit egy vásárló tehet, de sajnos a piac így működik. :(

    Öt évvel ezelőtt azért beszéltem az ATI ellen, mert az NV volt a jobb. Mi a probléma ezzel? Akkor GeForce volt a gyorsabb, vagy jobb, ezt tények bizonyították. Miért állítottam volna, hogy az ATI jobb, amikor nem? Ne kelljen már megmagyaráznom (főleg ne visszamenőleg), hogy ha valamelyik termék jobb, akkor miért az az ajánlott. :) Erről lenne szó, hogy valamikor az AMD, míg valamikor az NV csinál jobbat. :)

    (#4612) fsb1000: Számolj utána. Napi tízezer kártya leteszteléséhez és paraméterezéséhez nagyjából 1000 ember szükséges. Egy ember 10 kártyát tud elintézni. Tegyük fel, hogy 10 óra alatt végeznek. Na most az az 1000 ember nem fog ingyen dolgozni, vagyis a járandóságukat meg kell fizetni, amit majd a gyártó beépít az árcédulába. Talán még keveset is mondtam azzal az 50 dollárra.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák