Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz kicsipapucs #12369 üzenetére

    az én ventim csak 5V-on üzemel, nem kell megijedni tőle, 12Von ugyanott lennék mint a gyárival,legalábbis hangban,hőfokban viszont nagyon durva lenne :D
    logouton csak alapórajellel próbálkoztam, most 1,038V-on tolom, és 850MHz-ig jutottam.
    Scythe Ninja Minivel 810ig bírta. De már ott is bőven 80°C felett volt.
    Tehát tényleg nagyon durva a hűtő. Kíváncsi leszek a ramok javulnak-e valamit,mert még nem nagyon láttam őket 3900MHz felett :B

    orichalcos: mondtam hogy nem nyugszom amíg nem találok egy normális hűtőt a GPU-ra. Igazán csak akkor nyugszom majd meg ha a Noctuát rá tudtam próbálni a GTX480ra :D
    Ha az alsó slotba teszem akkor elférne, csak az 8x-os, bár sebességbeli veszteségem nem lenne, de azért a tudat eléggé nyomasztó tud lenni...
    Egy szép nagy monitort az úrnak jóárasítva? Ha már így száguld a te VGAd is :D

    [ Szerkesztve ]

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Új hozzászólás Aktív témák