Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rasti85

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy olyan problémával fordulok hozzátok, hogy mostanában elkezdett rakoncátlankodni az Inno3D 9600GT-m (1gb-os).
    Néha kifagyott a masina, szétesett a kép és csak újrainditás után állt helyre, ami ilyenkor nem is csoda ugye... először azt hittem hogy talán a 2 éves win7em kezd megfáradni, de amikor ugyanazokat a tüneteket kezdte produkálni, mint amikor túlmelegszik (egyszerüen lekapcsolt a kártya, fekete mind2 képernyő). Egyből ki is kaptam, atomjaira szedtem és portalanitottam mint máskor is ha ilyen probléma lépett fel, de most semmi siker :W

    Mára eljutott odáig, hogy amikor bekapcsoltam és betöltött a win, egyből el is ment a kép, azóta már bootolni sem akar vele. :(

    A masina működik , hisz az integrált "videokari"-val tökéletesen megy azóta is, csak hát azzal ugye nem sokra megy az ember :)

    Szerintetek menthetetlen, vagy próbáljam meg bevinni egy szervizbe, hátha tudnak vele valamit kezdeni mielőtt végleg feladnám, hátha csak valami kondi ment ki rajta v iesmi?
    Vagy próbálkozzak esetleg régebbi driverrel?

    A vas amiben van egy Athlon64 X2 4800+, Lenovo alaplap-ház, 3db 1gb 667es memória, és egy Win7 32bit van fent egyenlőre.

    Köszönöm előre is a válaszokat!

    Sziasztok.... Rasti

Új hozzászólás Aktív témák