Hirdetés

Aktív témák

  • SzTyu

    csendes tag

    Sziasztok!

    · 12,7 cm képátlójú, kétujjas nagyítást támogató, kettős képállású kijelző
    · Európa részletes térképe ingyenes, készülék élettartamra szóló frissítéssel és forgalmi információkkal
    · Még több népszerű étterem, bolt és egyéb hely található meg a Foursquare® segítségével
    · Bluetooth® technológia a telefon kihangosításhoz
    · Hangvezérlési funkció

    A fent említett navigációs készülékkel kapcsolatban szeretnék tapasztalatot, információt cserélni.
    Itt egy [link] az eszköztől.

    [ Szerkesztve ]

  • SzTyu

    csendes tag

    Kezdeném is egy kérdéssel...

    Kölcsön kaptam egy Nüvi 2589 LM készüléket, rákerestem az interneten, de nem lettem okosabb a közlekedési információk vételével kapcsolatban.
    Az LM ( LifetimeMaps ) és az LMT ( LifetimeMaps&Traffic ) mozaik szavak közti különbséget értem. A kérdésem az, hogy a két készülék közt csak egy TMC vevős töltő a különbség? Ezen az oldalon [link] találtam egy GTM 36 nevű Fm-es TMC vevőt, ami elvileg az LM készülékekkel is kompatibilis. Magyarországon is létezik, csak itt kevesebb információ van róla [link] Egy ilyen töltő vásárlásával használhatóvá válik a forgalmi információk vétele, és a dugók kikerülése?
    Esetleg van valakinek Győr környékén egy 2589 LMT készüléke ilyen vevővel, és kipróbálhatnánk az én LM készülékemmel?

    Köszönöm a segítséget

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák