Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RM007

    addikt

    válasz maximilian4 #21401 üzenetére

    Én már az elején leszartam a garit. Ha elromlik javítom saját költségen. Nem azért mert olyan sok a pénzem, hanem mert az nem dominálhat ha megtetszik valami. Nem vagyok nagyon vallásos, de a saját dolgaim és hülyeségeimet felvállalom, belevágok bármibe azzal amim van, és ha kell javíttatom. Kevés ész, de az akkor is én vagyok. :D Tudom ha baj van azért tudok hova fordulni. Eddig bejött, mert pl itt ez a fórum és nem érzem pont ezért egyedül magam laptop ügyben. Most legutóbb pont ahhoz fordultam akihez a legkevésbé gondoltam hogy mehetek a korábbi szavai után, de mégis fogadott és segített. :) Kicsit belekóstoltam laptopom külföldi számomra épp aktuális fórumába és nagy csalódást érzek. Megkerestem püben a legnagyobb msi gurut és baszik tájékoztatni, hogy akkor a kérésemre reagálva tud-e tenni valamit. Kérdezett, én válaszoltam és várok napok óta a válaszára. Ja, mert épp azon dolgozik. :( Nem meri bevallani hogy kifogtam rajta, szégyelli a piszok. Úgy gondolom ez nem fer, főleg mert nem kértem ingyen.
    Kellene még egy kis plusz watt hogy felhőtlen legyen a boldogság. Az a furcsa, hogy senki sem mondja meg a frankót, vagyis mi ezzel a gond, miért vagyok ezzel egyedül, legalább ne keressem a megoldásokat. Azok akik ezt tudják. Leszarom a sajnálatot az nem korrekt.

    Legyen új egy adott laptop a mondott teljesítményével, csak ne hazudjon a gyártó az élettartamát illetően. Na most ha ilyen könnyen kipurcannak egyes laposok ilyen kevés használat után, mondhatjuk biztos sosincs, csak a szerencse akkor is ha jó gazdák voltunk, az elég szar ügy.

    [ Szerkesztve ]

    Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

Új hozzászólás Aktív témák