Hirdetés

Hirdetés

  • Amazon Fire TV Stick 4K Max 2nd

    lo Végre megérkezett, 24 hónap garanciával!Mindenben erősebb, mint a korábbi favorit a Google Chromecast + Google TV 4K....

  • Ajánlatott tett a Qualcomm az Intelért?

    ph A The Wall Street Journal exkluzív riportját egyik cég sem kommentálta.

  • Shadows of Doubt teszt

    gp Vajon mennyire – és meddig – lehet szórakoztató egy véletlenszerűen generált detektíves játék? Végtelen mélységű összeesküvések várnak vagy csak felületes ügyek? Kinyomoztuk, mit is kínál ez az ambiciózus indie projekt!

Új hozzászólás Aktív témák

  • RM007

    addikt

    válasz echterion #97348 üzenetére

    Régen sok tesztet olvastam, ez a asztali kiváltás meghatározás nem most nekem pattant ki a fejemből. Csak a régi időkben nem ilyen laptopok készültek, változott a trend. Ez a kiváltás sem arra utalna hogy vegye fel a versenyt a mindenkori asztali vonallal, arra utal hogy ugyanazt tudjad vele végezni mintha asztali előtt ülnél, képes legyen terhelésre is, mindenre. Erről jut eszembe mint graf. kártyáknál mikor hirdették hogy a quadro az a legjobb alapanyagból van összerakva és a bizonyos szoftver támogatások által nyúzhatod ahogy akarod, speciális felhasználási terület mi nem korlátozódott nézegetésre, böngészésre és nem játékra volt kitalálva. Ez volt régen, ma nem tudom mi a helyzet, ez valszeg változott, a mai laptopok mindenesek, mindentudók, ha meghalnak javítás vagy inkább csere, vélik minél gyorsabban fogy annál jobb egy fogyasztói társadalomban. Nálam nem. :D

    Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity RTX 4080 Super (desktop 320W)

Új hozzászólás Aktív témák