Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyemipapa

    senior tag

    válasz Bluesummers #26846 üzenetére

    Először is: nem általánosítottam, csak arra utaltam, nincs senkinek a homlokára írva, ki becsületes és ki nem, így aki magánszemélytől vásárol, számoljon a kockázattal. És valóban tisztelet a kivételeknek, de őket honnan lehet felismerni?

    Másodszor: Gép vásárlásához véleményt kértek, és én bátorkodtam a SAJÁT véleményem alapján ajánlani, amit nem kötelező megfogadni.
    Érdekes, aki ÁLTALÁNOSÍTVA "fos"nak titulálta az Acert, nem reagáltál rá.
    Egyébként az "objektív" teszteket is fenntartással kell kezelni, egyrészt sokszor mutyi áll mögötte, másrészt ízlések és pofonok, mint egy flmkritika, fogorvos stb...

    Egyébként miért olyan nagy baj, hogy bátorkodtam két gép közül az egyiket ajánlani? Tilos?

    És miért probléma, ha többszázezres tételnil (vannak ám kispénzűek, akknek nagyon nem mindegy a kockázat) azt ajánlani, hogy magyar hivatalos cégtől, magyar garanciális ügyintézéssel, magyar billentyűzetes gépet vásároljon, mert az mégis csak megbízhatóbb?
    Vagy tilos ilyen saját véleményt leírni itt ezen a fórumon?

    A döntést meg a vélemények alapján (pl. hogy valami "fos") hadd döntsön az érdeklődő, én így gondolom, de lehet, ezen a fórumon ezzel a véleménnyel egyedül vagyok.

    Én kérek bocsánatot... :(((

    [ Szerkesztve ]

    Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

Új hozzászólás Aktív témák