Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joysefke

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz DeFranco #1611 üzenetére

    Igen valós lehetőségnek tartom, hogy egy PC-s játékos, miután vett egy kontrollert magának, és bejön neki a kontrolleres irányítás, vesz magának egy konzolt is, mert ott ugye több kontrollerre (kanapés tehénkedésre) optimalizált játék van. Nem értelmes eleve egy potenciális konzollal /x360/ kompatibilis kontrollert venni, gondolva erre az eshetőségre? Szerintem igen, mert ugye akkor az előre vásárolt kontrollert tudja használni a konzolon és lesz egyből két kontrollere, ami ugye split screenben nagyon jól jön.

    teljesen okafogyott, egyrészt mert a 360 kifutó modell, másrészt meg a 360-ról portolt játékokat egy alsókategóriás PC is viszi már hibátlanul (lásd adatlapom), azért a pár exkluzívért meg senki nem fog boxot venni. három évvel ezelőtt talán ez valós érv volt, most már nem állja meg a helyét

    Kifutó modell? mióta? :F Nagyon valószínű, hogy még 1-2 évig, de lehet hogy tovább gyártásban marad, attól függetlenül, hogy akkor már rég meglesz az utódja.

    Egyébként én például úgy tűnik vásárolok egy X360-t, az alsó kat PCm mellé (amely lényegesen jobb grafikát produkál mint a konzol) csak azért, hogy split screen co-opban tudjunk játszani a barátnőmmel. Mert körülményes a PC-t és a laptopot összekötni, konfigurálni stb. Hiába gagyi a split screen, hiába van alig alig FoW vertikálisan, mégis sokkal nagyobb élmény egymás mellett ülve játszani, ezt pedig legnagyobb sajnálatomra PCn nem tudom megcsinálni.

    A többi érvelésedet elfogadom, azzal az érszrevétellel, hogy Te láthatóan teljessen máshová helyezed a súlypontot mint én.

    A Sony mérnökei meg teljessen hülyék, ezt nem kell bizonygatnod...

    J.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák