Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #64052736

    törölt tag

    válasz tomcica #79990 üzenetére

    Hosszú futómúlttal rendelkezel. Nem is próbálom megközelíteni, a szervezetünk is más.
    Jó, hogy jobban bírod. Nálam ez hobbinak indult, ahhoz képest odaléptem rendesen a napi adagokkal. A hátrányom évtizedes, nem is próbálom behozni.
    Nagy előnyöd a rövidebb szív-vérkör pálya, a súlyod is ideális.
    A 186cm-el fújhatom, a meleg is jobban elkap. Nagyobb felület, több verejték, nagyobb vízigény.
    A hosszabb lábaim inkább a gyorsaknál érvényesülnek. Régebben kérdeztem is magamtól, hogy vajon a maratoni futók miért nem colosak, hosszabb lábakkal? Kevesebb lépés, nagyobb lépéstáv...Nem így működik. Talán az alacsony súlypont is ok lehet a gravitáció legyőzésénél.
    Egy idő után nekem is nagyon könnyűvé vált a futás, de nem 4 perc alatt, hanem 5 környékén.
    Tegnap kipróbáltam a sarokra érezést is alacsonyabb sebességnél, olyan volt, mintha távgyalogoltam volna. Érdekes volt, kisebb a becsapódás, igaz a cipőm is ramaty.
    A szénhidrát ürülés viszont trükkös dolog.
    A meleg miatt kevesebbet ettem. Végig szinte séta érzetem volt futás közben, olyan könnyen ment. Mikor hazaértem viszont éreztem, hogy vihar léptekkel kezdek kiürülni.
    Észnél kell lenni, mert, ha még tovább húztam volna, akkor az éjszakában szakadt volna be az energia.

Új hozzászólás Aktív témák