Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ígyvanferi

    addikt

    válasz tomcica #57801 üzenetére

    Le a kalappal, aki rendszeres használó. :)

    Más téma, mindenkihez szóló:
    Az órák mind kényelmetlenek az alap szíjjal, ha egész nap viseli őket az ember? Mármint a sportórák.
    Hosszú hónapok válogatása után megszületett az elhatározás, hogy új órát vegyek. A döntés pedig az lett, hogy elhagytam a finn süllyedő hajót, és 1 milliárd légy nem tévedhet alapon garminos lettem egy FR745-tel. Nem voltam eddig se egy nagy óraviselő, ezt is inkább csak az újdonság ereje miatt hagyom fent futáson kívül is, érdekes még így elsőre ez a sokféle mért paraméter, meg statisztika. De nem nagyon tudom úgy felvenni, hogy egész hamar ne hagyjon nyomot a karomon és ne kezdjen zavarni úgy általában. Futás közben nem para szerencsére. Az Ambitom szíja mintha valamivel puhább, rugalmasabb műanyagból lenne, az jobban körbeöleli a csuklómat, jobban eloszlik a szorítás. De mivel azt nincs miért egész nap hordani, így azért egész biztos ebben sem vagyok, hogy az se válna kényelmetlenné idővel.
    Szóval aki közületek nemcsak sportoláskor hordja az óráját, mennyire zavaró a műanyag szíj?
    A nejlon szíjak komfortosabbak?
    (Jövök még majd szétspammelni a topicot a gps pontosságról lamentálva, nem ússzátok meg... :B )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák