Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcica

    Topikgazda

    válasz brownus #4237 üzenetére

    A gyors tempo CSAK igy van felem futva,de en ezt nem gyakorlom kulon hanem addig erositettem a lepest,labat,lepeshosszt hogy egy bizonyos sebessegen felul csak igy lepek.Azaz magatol tortenik.

    Olvastam hogy a POSE running pont ez a gyakorlat csak kisebb sebesseggel,azaz a lassu kifutasnal is.En ugy szoktam hogy igy 10foktol mar mezitlab futok 2-4km szigoruan fuvon es az magatol labkozepre vagy a lab elso felere erkezik mert nem csapod oda az egesz talpad (legalabbis nekem nem adja azt a lab hogy mezitlab telitalppal erkezzek)

    A bemelegitesnel szoktunk pipiskedve lepdelni 50m...a kigyorsitasok,szokdelesek mind-mind labujjhegyen tortennek ez napi rutin.Egyeb tehnikai valtast magaban a tempoban nem szoktam csinalni,ahogy erosodik magatol tortenik (igy vettem eszre).
    MIvel most tanitok kezdo futokat,igy vegig tudom majd nezni hgoy ez a modsze rmindenkinel egyforman igy tortenik vagy csak nalam volt igy,ha kell majd utananezek es beiktatok a POSE modszerbol ezt-azt (pl test sulypont elore menjen,a lab magad ala erkezzen ne pedig elebed stb.)

    There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Új hozzászólás Aktív témák