Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anorche1

    őstag

    válasz Alg #22181 üzenetére

    Eddig egy asics zarac 4 -ben futottam (ami naturális stílusú), ugyanezzel a technikával (Januárban vettem a cipőt, az előtt egy olcsó decathlonosban futottam, abban szoktam le a sarokra érkezésről. Azelőtt pedig egy olcsó teremfoci cipőben, abban még természetesen futottam.). Mellette már 3 év taekwondozok, amit ugye mezítláb tolunk. Úgy gondolom, hogy a lábam tökéletesen alkalmas erre a stílusra. Ebben az aqua cipőben 12-én lesz 1 hónapja hogy futok, jelenleg 86km -nél tartok vele. Eddig semmilyen problémám nem volt, semmilyen sérülés ezen az égésen kívül, de ez is eddig 2x jött elő. Nem fáj sem az Achillesem, sem a vádlim, ettől az "aprócska" problémától eltekintve (amit a cipő okoz, ha mezítláb, vagy erre alkalmasabb cipőben (amire egyenlőre nem telik, ráadásul pestre kéne utaznom, hogy felpróbáljak egyet) futnék, akkor ez sem lenne) nincs semmi baj.

    Szerk.: Ezt már nem illesztem bele, mert így is sikerült egy agyonzárójelezett szöveget írnom.
    Én most fejeztem be a középsulit, de eddig, 12 éven keresztül heti 4-5 óra tesiórára olcsó kínai tornacipőben vagy olcsó teremfoci cipőben jártam, amikben a vékony talpuk miatt nem lehet sarokra érkezni. Én egész életemben "mezítlábas" technikával futottam, csak "rendes" futócipőre váltáskor álltam át sarokra érkezésre. Szóval nem kell értem aggódni, nem fogok lesérülni.

    [ Szerkesztve ]

    "It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

Új hozzászólás Aktív témák