Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LanyUs

    senior tag

    válasz tisn #73090 üzenetére

    bencze: rájöttem mi volt eddig a para oka az erdőben. A szél susogása és a fák lengése. Ma szélcsend volt és teszteltem a lámpát HS20 újra. Első alkalommal nem tudtam ügyesen használni. Igazad volt, valóban elég a távolsági medium 300lm és a közeli/szélessségi magas 400 lm fokozaton, tehát össz. kb. 600lm és mindent látsz már :R Volt nálam egy csere akku 18650 3500mah biztos, ami biztos.

    tisn: gondoltam Rád 04:10-kor pakolás közben és 4 db zsebkendőt is tettem a nagydolog miatt :) És láss csodát a 20 ml liquid carni x + 10g bcaa + 7g glutamin 90 perc után éhgyomor ide vagy oda ( ráadásul úgy, hogy reggel voltam ) úgy elkapott, hogy csak na :D Fasza gondoltam ( tisn neve újra elmormol ) :D

    tom: sajnos a felső nyálkahártya 3 hét után megadta magát és kiszáradt. Ez annak a jele, hogy nátha szerű betegségem lesz. A pulzus ugrott is +10-et, de tartottam a 148-150-es tartományt! A felső testem szétesett, a lábam még vitt tovább, mint egy biorobot.
    Ma megvolt a hosszú: 22km, 3 óra, 155hrm, mert 300m szinten felfelé 162 körül mozgott. Meg is lepődtem, hogy végre tudok úgy enyhe dombra futni, hogy csökken a pulzus ( igaz a tempó is alacsony ), de legalább nem sétálok. Tartomány 04:20-07:20. Te írtad, hogy a jó hír, mert az mindig van, hogy a pulzus 90 perc után sehova nem mászott el, maradt stabil, az elmászás 165-re olyan 2 óra 40 perc környékén indult csak.

    Bati-kereszt kilátó

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák