Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jimpo

    aktív tag

    Ma én is futni indultam, napsütéses felhős idő induláskor. Mondom futok legalább egy órát. :))
    Indítottam is egy 12x400/400 -at a melegítés szikrázó napsütésben telt, a 2. kilométer után lekerült a futó póló és rövid gatyában csorogtam át a felüljárórón látom az órán 23°C.

    Mondom parádés szikrázó napsütés továbbra is, a felhők jöttek mentek. Én pedig rá is tértem a munka részre, nagyjából a 4. 400m-ig az előbb vázolt idő volt, aztán feltámadt a szél jött az eső, ment az eső 14°C. Széllökés, még egy kis szemerkélő eső szikrázó napsütésben. A tempósabb 400 hol szembe szélbe hol hátszélbe lett futva, majd hamar el is telt az edzés. Az utolsó laza 400 után már egy bő órája futottam, leállítottam az órát. Na mondom mit küldjek még utána? Regenerációs időre 36 órát írt a Garmin. Ez nem valami sok érzésre sem, a végére kezdtem ráérezni a dologra. ;]

    Na mondom akkor legyen egy második 12x400/400 Miközben filóztam kocogtam még, így volt összesen kb 1 kilométer átvezető futás a kettő között.
    A második adag is hasonlóan telt, annyi hogy közben csak 15°C volt a minimális hőmérséklet. Én közben továbbra is fél csupaszon, a felsőm betettem egyébként a két kilométertábla közé még a felüljáró másik oldalán. :DDD
    Próbáltam az utolsó 2 darab 400-ast arra használni hogy a felüljárón megküldjem a pulzust 190 fölé, de nem jött össze 183 bpm volt a plafon. Ahogy nézem mindkét körben. A munka végeztével szépen hazacsorogtam immár napsütésben. :P A felsőt már nem vettem fel kezdett durván borulni a távolban, mondom meg nem állok már szégyenszemre. :C
    Így lett az egy órás futásomból két óra. :U
    A Tejsavküszöb is frissült közben a Garmin szerint 172 üt/p 4:04 p/km :)

    Stryd Next Gen

Új hozzászólás Aktív témák