Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gizmo86

    csendes tag

    2 év után ledöglött a Makita ELM4120-as trágyahalom fűnyírónk. A csapágy beleolvadt a műanyag fészekbe. Sajna extra gari annó nem lett regisztrálva, úgyhogy kuka, mert a motorcserét elengedtem, a házi kendácsolás meg nem játszik.

    Ezekre szűkítettem le a listát, de nem igazán tudok dűlőre jutni, igazából az Agrimotor a gari miatt elég gyenge lábakon áll, a másik kettőból lenne valamelyik a befutó, de, ha esetleg valakinek lenne jobb ötlete max 80 ezerig , ne tartsa magában:

    Hecht 1640: jó értelemben faék kivitel, fémház (persze lehet ennek nincs akkora jelentősége), 2 év gari

    Al-Ko Comfort 40 E: 3 év gari, kicsivel drágább, mint az előző

    Agrimotor FKK4216/4 CLIP-1600: olcsóbb, mint a másik kettő, de nekem úgy tűnik, hogy ennek csak 1 év garija van, a saját oldalukon sincs semmi infó róla, szóval gondolom a jogszabályi téma játszik

    Itt is visszakerestem ezekről infót meg feltúrtam a netet meg a youtube-ot, de így nem igazán lettem azért sokkal bentebb.

    Egyébként kb 550 nm füves/gyepes terület nyírására kellene, aránylag egyenletes, sík felület, max kicsi bukkanók vannak itt-ott. Mindenképpen elektromosat szeretnénk.

Új hozzászólás Aktív témák