Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz Popes #2326 üzenetére

    Nekem magas, sűrű fűre kell valami, arra meg ezek a szegélynyírók kevesek. Próbáltam már két 1LE körüli géppel, az egyik úgy ahogy vitte, a másik vastagabb damillal rendszeresen lefulladt. Persze 200-at én sem költenék erre a telekre, de valamivel nyírnom kell. A jóságot szerintem abban mérik, hogy viszi az olyan magasságú füvet, amire használni akarod és nem megy tönkre hamar, vagy ha valami baja van, akkor könnyen és olcsón szerelhető. Nem tudom, hogy létezik e ilyen. Elég sok kaszánál, szegélynyírónál olvastam, hogy néhány évnél nem bírnak többet. Akkor meg kb. ugyanott vagy hosszú távon, mintha vennél valamit 200-ért 10 évre. Talán a kockázat kisebb, mert nem költesz rá egyszerre annyit, és benne van a pakliban, hogy kifogsz valami jót olcsón. Igazából hiányolom ebből a topicból, hogy nincsenek ajánlott modellek, mint a többi hardveres topic-nál. Pl hogy milyen videokártyát vagy processzort vegyek ebben az árkategóriában ilyen és ilyen célra. Itt is lehetne, hogy magas fűre göröngyösebb területen 50k értékben mik a jó ár-érték arányú fűnyírók és mi az, amit jobb elkerülni. Helyette csak annyi van (nem csak itt, hanem a többi fórumban meg árukeresőn is úgy általában), hogy minden szar 100k alatt, és vegyél Husqvarna-t vagy Stihl-t 200k-ért, mert az a tuti. Hát rohadtul nem fogok annyit elkölteni, előbb venném elő dédapám kaszáját, aztán tolnám le kézzel.

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák