Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chrystall

    senior tag

    válasz Ottó58 #3657 üzenetére

    Ezt Sanyo HD1000-rel rögzítettem. Sajnos nem 100%-os interlace demonstráció, mert ennek a kamerának sajátja, hogy zoomoláskor elhomályosodik a kép. Ez nem az interlace miatt van, a következő szérián, a HD2000-en ez már korrigálva van úgy tudom, de az FH1-en, ami nekem is megvan, azon saját tapasztalat alapján tudom, hogy igen. Sajnos ugyan ez vonatkozik az Autofókuszra is, az sem erőssége a HD1000-nek, valamint elfelejtettem a stabilizátort is kikapcsolni. Szóval ezek bezavarnak kicsit a kiértékelésbe, de én úgy gondolom, hogy még ezekkel együtt is jó a kép, legalább is én nagyon szeretem ezt a kamerát. Nekem teljesen bejönnek a színei meg a részletessége. Majd lehet az FH1-el veszek fel egy ugyanilyen felvételt 1080i-ben, az is tudja azt, aztán kiderül, hogy jobb zoom-mal, fókusszal mit hoz.

    Egyébként ezt aláírom, hogy p-ben tényleg jobban néznek ki az ilyen elhaladó tárgyak, de nekem i-ben sem vészes a dolog, és sajnos egyéb tényezőket figyelembe véve nálam nem mindig a p-s kamera felé borul a mérleg. Pl. megvettem ezt a Canon HF M406-ot, tud venni 50i-ben, meg most jöttem rá még p-ben is, de abban a hitben vettem meg, hogy csak i-ben vesz. De nem bántam, mert este jól vesz, meg jó a stabilizátora. 200e alatt nem találtam olyat, ami jobban venne este.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák