Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • korpicschess

    veterán

    válasz darvinya #85370 üzenetére

    Bocsi, lehet nagyon tldr és kicsit off téma lett. :C
    3,5-es kimenete van. :) Ezt update-elték ebben a modellben, az 501-esben van 6,3-as. Ennek amúgy tényleg elég jó a fejeserősítő része, most fejessel kellett filmeznem, amit nem annyira szeretek, de totál jó teljesítményt nyújt, élveztem.
    Megnéztem a user manualt is, mert az a biztos, ott is megerősítik a külön földelést.

    Az mondjuk baj, hogy csak füleshez van balanced kábelem (MMCX), gondoltam kipróbálom egyszer, ha sok időm lesz, hogy van-e különbség.
    A fejesekhez is lehetne esetleg csinálni, de nincs egyikhez sem, és a Nighthawk és a Sonorous III más csatlakozású a fejes oldalon, így nem érné meg nekem. Most meg éppen nincs is olyan forrásom, csak ez a TEAC, de ez meg nem a gépnél...

    Egyébként figyelni kell, mert én már csak azután láttam, hogy nem hozza az 501-es teljesítményét, csak azt másolták át a spec. lapra, miután megvettem... Meg is rémültem, mert papíron ez a 22W rated, 30W max. output power kevéskének hangzott, de szerencsére a KEF R100-asaimhoz elég. A user manualt kell mindig nézni.

    Szóval mondjuk azt, hogy félig hétvégi elmélkedős-elméleti volt a kérdés, de szerintem meg is válaszolódott, hogy egy balanced kábelre bármilyen 2,5->3,5 adapter jó, ami szintén 4 pólusú, ha jól gondolom, annyi kell hozzá csak, hogy ne legyen a kiosztás felcserélve.

    [ Szerkesztve ]

    Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

Új hozzászólás Aktív témák