Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Barthezz2

    MODERÁTOR

    Sziasztok!

    Olvasgattam, keresgéltem, de úgy döntöttem, inkább kérdezek, így hamarabb előbbre jutok.

    10-20ezer között kellene nekem valamilyen in-ear fülhallgató. Mivel többnyire zajos buszon használnám, nem árt, ha strapabíró(főleg a kábel, összehajtogatva, kis zsebben pihenne ha épp nem kell), és minél jobban szigetelné a külső zajokat. Mivel engem nagyon idegesít, ha bemozdul, és egyik felén másképp szól, mint a másikon, jó ha kényelmes, és jól a fülben marad, kialakítás szempontjából pedig az aszimmetrikusra esküszöm.
    Viszont ott a baj, hogy jó volna, ha minden tartományban a lehető legjobban szólna, mert elég tág zenei stílusom van. Rock/metal, dance, akusztikus, hiphop(pl.: Dead by April, Skillet, Linkin Park, de mondjuk egy ilyen mix, vagy a Two door Cinema Club stílusa vagy a Quimby sem áll messze tőlem.) Szóval jó lenne, ha a hangszerek jól elkülönülnének, és az érthető ének mellett a basszus is ott lenne, ahol kell.

    Lehet sokat kérek ebben az összegben, de ha kompromisszumokkal is, de mit ajánlanátok leginkább?

    Előre is köszi :R

    UI.: Mikrofon nem kell, nem szeretek in-ear fülessel telefonálni, mert kb mintha dobozból beszélnék, és folyton hangos vagyok..:D

    [ Szerkesztve ]

    Everybody lies.

Új hozzászólás Aktív témák