Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .DLL

    veterán

    válasz EXIEZ #44042 üzenetére

    Mint említettem én semmi spéci kábelt nem használtam hozzá, minden más dolgot előbbre valónak éreztem és lépkedtem is szépen felfelé a minőségi létrán, és jelenleg is baromi elégedett vagyok. Szerintem lesz majd minőségibb USB kábelem is, de az majd egy impulzus-vásárlás lesz, amikor egyszercsak beüt, hogy vennem kéne valamit. A többiek leírásai alapján egy Klotz (szürke-narancs, nem tudom a pontos típust) sokat hozott hangban, és nem is drága. Mindenesetre a Musihoz adot USB3 kábel egész korrektnek tűnt, szóval ez megint olyan hogy egy csomó idő próbálgatni, és amelyik tényleg jobb azt megtartod/megveszed.

    (#44045) schawo: A bal-felső relé is meg van barnulva, valszeg a tekercs ahogy megy termeli a hőt, be van zárva abba a kis műanyag házba, lassan kikészíti, de amíg működik, addig ilyet nem okozhat, hogy a zaj is hirtelen átmegy rajta, az valami más, szűrő fokozat defektje lehet, akár félvezetőé, opampé is. Nekem egy LM4562 csinált olyat, hogy egyszerűen sistergett. Eleinte csak egy halk pattanással indult, jött a fehérzaj, majd ha gondolt egyszet újabb pattanás, és újra tisztán szólt. Nem tudtam akkor még mi a franc lehet, gondoltam a gép felől jön valami. Később már bekapcsolástól kezdve zúgott, aztán végigpróbáltam mindent és egy másik opával nem csinálta. Nemhiszem hogy gerjedés volt, mert nem volt meleg az IC.

    (#44054) GabeszHUN: A Musi biztos minőség, bár a 02 Dragon-ban lévő PCM5102-es IC kicsit szárazabb hangú, mint a "nagyobb" Texas chipek, így adnék egy esélyt a másodiknak is. Az Xmos egy jó transport, a 1796 pedig egy jobb fajta IC a Texastól, asszem a Denon DA300-ban is ilyen van csak PCM előtaggal. (persze ez nem mond el semmit a végső minőségről :D Sajnos az sokkal többmindenen múlik, így nem ilyen egyszerű a helyzet.)

    (P.H.)

Új hozzászólás Aktív témák