Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .DLL

    veterán

    válasz lezso6 #33928 üzenetére

    Rájöttem (mármint igazán tényleg akkor jön rá az ember amikor saját maga is tapasztalja) hogy a táp sokkal jobban számít a hangminőségben, mint azt az elején gondolnánk. Persze sokszor le lett már írva, hogy a tápból építkezik minden, ha az szar, abból nem lehet várat építeni, stb. De hogy mégis mi történik egy jóval tisztább betáp után, azt meg kell tapasztalni, hogy legyen róla fogalmunk. (és nem a 1,5m-es karnyi vastag tápkábelre gondolok, mert attól az odáig menő delej nem lesz tisztább, tehát a változás amit hoz csekély. De pl. egy dedikált táp egység az már igen, vagy akkumulátoros megoldás (már ahol lehet. nyilván nagyteljesítményű végfokoknál nem játszik, bár puffernek lehet hogy jó lenne))

    Próbáld ki, hogy egy USB kábelen a +táp vezetéket megszakítod és úgy használod (remélem külső tápja nem kapcsolóüzemű). Ha úgy is átmegy a zaj, akkor az midi kontroller dobozka zajelnyomása pocsék.
    _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

    Másik táp téma:

    Most figyeltem csak fel, hogy a Panda Amp sima stabilizálatlan közös táplálást kap, csak áganként/oldalanként van 1-1 pufferkondi. Jól sejtem hogy sokat hozna a hangba, ha oldalanként külön-külön tápot kapna stabilizálva?

    (P.H.)

Új hozzászólás Aktív témák