Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bodz

    Topikgazda

    válasz Bodz #20217 üzenetére

    Musiland Monitor 01 Mini
    Füles: ECCI PR200 MKII

    Jópofa kütyü, nagyon pici, noti mellé el tudom képzelni egy alacsonyabb impedanciás fülessel. Kb. 10-11e forintért beszerezhető a kínaiaktól. Semmiféle alapzaja nincs, rögtön jár is a piros. És itt véget is ért a hasonlóság a Liloval. Egyszerűbb szerkezet, USB be, 3.5mm-es jack ki. Más nincs. A vezérlőpultból kikerült az összes "felesleges" dolog. Hangerő, sample rate állítás (44.1, 48, 88.2, 176.4, 192 kHz), sample rate mode (precision vagy fast - előbbivel jobban szól szerintem), asio buffer maradt.
    Jobb hangja van a Lilonal. Persze ez sem tökéletes, de ennyiért nem is várható el. Tetszik, kifejezetten testesnek mondható hangja van, de úgy összességében nem mondanám, hogy nagyon kiemelne kifejezetten egy tartományt. Marha jó páros a fülessel. :C Abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy kaptam kölcsön egy Xonar U3-at is a két Musilandhez. Egyikkel szemben sem választanám azt. Ott indul a dolog, hogy van egy hallható alapzaja, innentől nincs is miről beszélni.

    Kérdezték privátban, hogy miért egy olcsó fülhallgatóval meg erősítő nélkül próbálgatom ezeket. Rém egyszerű, aki 10-11e forintért keresgél, az nem valószínű, hogy utánakötne egy kb. 650 eurós erősítőt, vagy több tízezres fejhallgatókat. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák