Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mickemoto

    őstag

    Sziasztok!
    Notebook vásárlását tervezem és a kiszemelt egy PI 3560-as típus.
    Itt az amilo-s topikban olvasgatva úgy tűnik hogy ezzel a típussal sokan meg vannak elégedve.
    Nekem a fő szempont sajnos az ár, és mivel ez a noti ahogy nézegettem van oprendszer nélküli 3 GB ram-os kivitelben is, így a kérdésem az volna hogy mennyire számít az a plusz 1 GB ram (pl.játékok terén), ugyanis a két verzió között kb. 20-25eFt árkülönbözet van(igaz benne van az oprendszer de nekem arra nincs igazán szükségem).
    A másik hogy inkább garancia bővítésre szánnám ezt az árkülönbözetet mint win7-re.
    Ezzel kapcsolatban azt szeretném kérdezni hogy ha mondjuk +2 év FS garanciát veszek hozzá akkor az hozzáadódik az alap 1 év garanciához így 3 év lesz vagy csak simán 2 év, mert akkor talán jobban megérné az alap 1 év garancia lejárta előtt megvenni rá a kiterjesztést, már ha lehetséges?

    A másik hogy olvastam hogy van aki WD és van aki Hitachi HDD-vel szerelve vásárolta a gépét és Hitachi-k kevésbé melegszenek.Hogyan tudnék kifogni olyan gépet ami az utóbbi HDD-vel van szerelve? ez függ attól hogy win7-es a konfig vagy -nélküli, vagy mindkettőből ki lehet fogni ilyet is, olyat is?
    Szerintetek ha fölhívom az boltot ahonnan majd megrendelem ott megnézik nekem hogy milyen lemez van a gépben?

Új hozzászólás Aktív témák