Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rusher4587

    tag

    válasz Ereshkigal #36298 üzenetére

    Különösebb bajom igazából már nincs vele, beletörődtem, megbékéltem, hogy a Fuji nem tud tökéletes vázat csinálni.
    Az első T4-et (fél évvel a T3 eladása után vettem) én is a forgatható kijelző miatt adtam el, még tavaly ősszel.
    Aztán idén júniusban kölcsönbe újra hozzám került egy, és elkezdtem élvezni a használatát, a gyorsaságát, az IBIS-t, a hatalmas akku időt, összességében hiányozni kezdett a T4 tudása, na.
    És bár még mindig nagy probléma az a kijelző számomra (gyakran szoktam "extrém" szögben fotózni, a szíj mindig beleakad a qrva kijelzőbe, vagy elé lóg, akárhova kötöm, koncerten meg halál volt ki-be forgatni azt a mocskot, és a videósok is mesélhetnének, mit művel egy gimbal stabilitásával az oldalra kihajtott kijelző), nyeltem egy nagyot, ahogy most is kénytelen lennék az S10-zel.
    Most azért adtam el a T4-et, mert zuhanni kezdett az áruk, enyém még nagyon jó állapotban volt, kevés expóval, eltékozolni, bagóért odaadni nem lettem volna hajlandó, és most még jó árat kaptam érte, miközben valójában nem használtam ki az utóbbi hónapokban, de így vehetek belőle egy klassz obit, meg egy olcsóbb vázat.
    Egyre inkább úgy érzem, hogy a T3-ra térek vissza, és 2-3 évig azt fogom nyúzni, csak annak is irreálisan felment az ára, amennyikért mérik jelenleg a használtakat, annyit tuti nem adnék érte! Mindentől függetlenül a T4 nagyon nagyon jó váz, engem az alacsonyabb rolling shutter és crop nélküli 4K miatt is jobban vonzana, mint a T5, tényleg nem tudok belekötni az LCD-n kívül!
    Ha nagyon lemegy az áruk, lehet, inkább azt veszek újra...
    És az IBIS mellett én a szoftveres újdonságait is ugyanolyan fontosnak érzem (pl. Color Chrome, villámgyors TIFF konverzió, HDR stb.), ezért van igazából versenyben még nálam a két újabb váz a T3 mellett! Ha valakit nem zavar a kijelzője, szerintem abszolút a T4 a piac legjobb, legészszerűbb választása jelenleg, a T5 árazása egyszerűen nevetséges, akkor már inkább H2 (de azt én soha)!

    Si vis pacem, para bellum!

Új hozzászólás Aktív témák