Hirdetés

Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    5600 és zajszűrés: jpg módban egész szépen elrontja a képet de szerencsére ott a RAW + szoftveres zajszűrés és úgy már nagyon szép képeket lehet csinálni a géppel :)

    Forma: Ránézésre nem lett jobb az 5700 formája már csak azért sem mert a hüvelyk ujjnak az 5600-on van kialakított helye. Az 5600 formája egyszerűen olyan mintha a saját kezemhez tervezték volna :) Az AF/MF gombja az egyetlen amit egy kézzel nem tudok elérni az összes többit igen.

    LCD: szerintem nem árt ha nagyobb, képeket visszanézni jobb egy nagy kijelzőn persze kérdés mennyit fogyaszt... pl szabadban úgy is az EVF-et kell használni ha nagyon süt a nap.

    SD: szerintem mindenképpen jó dolog, hogy támogatja :)
    (PDA-ba beteszi valaki a gépből a kártyát és csak néz, hogy szerencsétlen pda mit kezd a 7MP-es képekkel :D)

    ISO1600: ez van... ma már olcsóbb kompakt gépek is tudják... nincs sok értelme de jól mutat kevésbé hozzáértőknek :)

    MegaPixel: mint kiderült ez is az ISO1600-hoz hasonlóan csak figyelemfelkeltő lett és nem hasznos :( Ennyi erővel a RAW képet elmentem 10MP-es képbe és akkor már át is írhatom a gépemen az 5.1MP feliratot 10-re :D még mielőtt elátkoznátok tudom, hogy nem így van :)

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Aktív témák