Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • localhost

    Közösségépítő

    válasz Veron #1 üzenetére

    Idézet a freemail helpjéből:

    http://freemail.hu/fm/help_m#3.7

    3.7 Ha van más internetelérésem és POP3 protokollal szeretném letölteni a leveleimet, megtehetem-e?

    Igen, ráadásul ilyenkor semmiféle időkorlát nincs, csupán a postafiók mérete nem lehet nagyobb 5 megabyte-nál. (Véleményünk szerint ez bőven elegendő: egy ''komoly'' levelező többheti levelezése sem haladja meg az 1 megabyte-ot.) Ez esetben a csatlakozáshoz használt szolgáltató SMTP szerverét kell beállítani, s csak a POP3 szervernek kell a freemail.hu szervert megadni.

    4.1 Hogyan kell beállítani a tárcsázóprogramot és a POP3 levelezőprogramot a modemes (PPP) elérés használatához?

    A tárcsázóprogramban a telefonszámot, az azonosítót (loginnév) és a jelszót kell beállítani:

    telefonszám: 06 51 301 301, illetve ha ez nem működik, akkor az Axelero adott területi behívószáma
    loginnév: azonosító@freemail.hu
    jelszó: ........
    Figyelem, a loginnév megadása sokak számára szokatlannak tűnhet: általában ebben a rovatban nem a teljes e-mail címet kell megadni, a [freemail] használatakor azonban ez elengedhetetlen. Ha nem a teljes e-mail címét adja meg, a rendszer nem engedi be a szerverre!

    A POP3 levelezőprogramban a beérkező levelek letöltését lehetővé tevő POP3 és a kimenő leveleket továbbító SMTP szerver nevét, valamint a postafiók eléréséhez azonosítóját és jelszavát kell megadnia:

    SMTP szerver: freemail.hu
    POP3 szerver: freemail.hu
    postafiók neve: azonosító
    jelszó: ........

    ¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

  • localhost

    Közösségépítő

    válasz #34929152 #3 üzenetére

    Off! Én reagálok! Látlak! On!
    :))

    ¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

Új hozzászólás Aktív témák