Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • localhost

    Közösségépítő

    válasz Veron #1 üzenetére

    Idézet a freemail helpjéből:

    http://freemail.hu/fm/help_m#3.7

    3.7 Ha van más internetelérésem és POP3 protokollal szeretném letölteni a leveleimet, megtehetem-e?

    Igen, ráadásul ilyenkor semmiféle időkorlát nincs, csupán a postafiók mérete nem lehet nagyobb 5 megabyte-nál. (Véleményünk szerint ez bőven elegendő: egy ''komoly'' levelező többheti levelezése sem haladja meg az 1 megabyte-ot.) Ez esetben a csatlakozáshoz használt szolgáltató SMTP szerverét kell beállítani, s csak a POP3 szervernek kell a freemail.hu szervert megadni.

    4.1 Hogyan kell beállítani a tárcsázóprogramot és a POP3 levelezőprogramot a modemes (PPP) elérés használatához?

    A tárcsázóprogramban a telefonszámot, az azonosítót (loginnév) és a jelszót kell beállítani:

    telefonszám: 06 51 301 301, illetve ha ez nem működik, akkor az Axelero adott területi behívószáma
    loginnév: azonosító@freemail.hu
    jelszó: ........
    Figyelem, a loginnév megadása sokak számára szokatlannak tűnhet: általában ebben a rovatban nem a teljes e-mail címet kell megadni, a [freemail] használatakor azonban ez elengedhetetlen. Ha nem a teljes e-mail címét adja meg, a rendszer nem engedi be a szerverre!

    A POP3 levelezőprogramban a beérkező levelek letöltését lehetővé tevő POP3 és a kimenő leveleket továbbító SMTP szerver nevét, valamint a postafiók eléréséhez azonosítóját és jelszavát kell megadnia:

    SMTP szerver: freemail.hu
    POP3 szerver: freemail.hu
    postafiók neve: azonosító
    jelszó: ........

    ¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

  • #34929152

    törölt tag

    válasz Veron #1 üzenetére

    Off
    Nem tudod véletlenül, hogy miért nem reagáltál a hozzászólásomra? És azt nem tudod véletlenül, hogy zsinórban miért nem reagál senki mostanában? Fehér karakterrel írnék? Érdekes, én látom mit írtam. De furcsa. Ignorézva vagyok? Mit tettem, nem tudod véletlenül? Torkig vagyok.
    On

Új hozzászólás Aktív témák