Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .bableWes

    őstag

    válasz Kickass #3671 üzenetére

    igazad van. de azt szögezzük le: "e odaverte a kompakt Samumat a teló innye csak azt felejti el az illető h egy százezer forintos teló versenyez egy 15-19k-s kompakttal " ez attol függ, hogy milyen célra tervezett "épitett" telefont nézünk. mert ha pl 1 SEcyber-szériát - nem a mostani C sorozatot, hanem a k750i és k800i és k850i-t értem itt - nézzük, és ahogyan a sajtoban, és reklámokban, ujságokban, stb-ben... reklámozzák, azoknak a telefonoknak illene, elérni, ismétlem ELÉRNI, nem meghaladni a belépö kompaktok szintjét. mert lehet, hogy éppen a telefon kerülhet <100e-be hogyha nem a fényképezésre fektették a hangsulyt.

    " csak vkinek mindig sikerül egy két jobban sikerült képet lőni és akkor jön... " egyszer max. kétszer egy ember életében összejöhet az a szerencse, hogy télleg ott van az a kép, nincs szinhiba, ca, éles a kép stb... de ez a ritka, vagy amint mondtad a hozzá nem értés.

    nem vitatkozni akartam, csak kiegésziteni ami szerintem hiányzott. :B

    de ebben mindenki egyetért szerintem, hogy a telefonal valo fényképezés hobbibak tökéletes - mint nekem is - de profi fotozásra nem telefont kell választani. ;)

    [ Szerkesztve ]

    töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

  • laca35

    csendes tag

    válasz Kickass #3671 üzenetére

    Bocsi de a samsung digit nem belépö 45e volt igaz két éve a k800i meg56e szintén 2éve a és ált ugyanaz a minöségük csak sötét távolinál elöny a rendes vaku.a reni viszont nem néha hanem minden kinti képnél megfogja ill a benti vaku nélkülinél mesze jobb na most hol az az optika minösége :DD .Fojt a reni most 67e:Y Már egyszer leirtam ha valamire az van irva hogy fényképezögép ott ne 50-50 legyen az arány a jo és rosz képek közt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák