Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16514048

    törölt tag

    válasz #16514048 #71776 üzenetére

    Még az lemaradt Intruder2k5, hogy itt abszolút nem számít, hogy ki hogy tud fotózni, csak a képminőséget nézzük.
    Aki tud jól komponálni, jó szeme van a fotózáshoz, az kap dicséretet, aki nem, azt nem húzzuk le emiatt, de a képminőségre ezek nincsenek komoly hatással egyébként sem,
    A képek túlnyomó többsége amúgy is auto módban készül, ami nem az meg általában raw.

    Régebben egyébként nehezményeztem azt, ha valaki naponta tölt fel tök ugyanolyan képeket, amiket az ablakából lőtt, vagy az utcán vaktában, szívesebben néztem volna érdekesebb képeket is.
    De meggyőztek a többiek, hogy az úgymond "művészi" érték itt abszolút nem számít, csak a minőség összehasonlítása folyik, amit elfogadtam és is tiszteletben is tartok azóta.
    De most már arról se lehessen őszinte véleményt írni, nehogy megsértsünk valakit?

    Ezt csak azért írom, mert egyébként soha nem a készítő van itt kritizálva, hanem a telefon. Viszont aki nem tudja elfogadni a másik véleményét, az már a személyt szokta visszatámadni, inkább azokat kéne rendre inteni, nem?

    (#71780) B-L-A-C-K:
    Így már érthetőbb, de ha úgy érzed, hogy provokál, akkor hagyd magára, mert ha reagálsz rá, akkor csak ez lesz belőle.
    Külső szemlélőként itt ma nem éreztem azt, hogy jogtalanul húzta volna le az iphone-os képeket, mégis sértődés lett belőle. De azt sem értem, hogy a te hsz-ed miért lett törölve...

    Most amúgy őszinte leszek, de azok a kinti képek tényleg nem tűnnek sokkal jobbnak a Mi A1-nél... Mondjuk az a telefon erősen túlteljesít az ára képest.
    A benti képeknél viszont valóban túlzás, hogy az S8 durván elverte volna.

    Elnézést a sok hosszú hsz-ért, részemről ezzel letudva a téma.

Új hozzászólás Aktív témák