Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #96241664

    törölt tag

    válasz Elit3Zotya #110879 üzenetére

    Barokkos túlzások azért ezek is.
    Ha erre gondolsz, szerintem kevesebbszer kapott ki, mint amennyiszer nyert. [link] [link]

    Lehet tökéletes sosem lesz, de hogy összességében jobb bármelyik gyári szoftvernél, az is biztos.

    Mondjuk nem tudom... Igaz, hogy én eddig csak két telón használtam, de egyiken minden funkció tökéletesen ment rajta, másikon meg annyi baja van, hogy egyik verzióval az ultraszéles raw képei nem megnyithatóak, a másikkal pedig a telével huntol a fókusz, amikor kézzel próbálom állítani (két olyan funkció, amit még itt sem használ kb senki rajtam kívül. :DDD ).

    Se nem nagyon szoktam minden szituációhoz külön állítgatni. Sima HDR+ ha nagyon kell hogy minél gyorsabban elkészüljön a kép, Enhanced közepesen magas számú frame-ekkel a legtöbb helyzetre, ha meg van idő kimaxolni, akkor feljebb venni (BSG-ben két mozdulat a lehúzható menüből).
    Ja meg EV csúszka, mert én azt vallom, hogy nem a telefon exponálja alul/felül a képeket, hanem a fotós. Ennyit bármelyik telóval állítanék a gyári szoftverrel is, csak azzal az életben nem lenne ilyen minőségű a kép, főleg ha nem csak a főkameráról beszélünk.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák