Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SamS20

    senior tag

    válasz Darko_addict #8874 üzenetére

    a microsoft store-ban még mindig akciós, gold nélkül is 21.300 még 5 napig.

    Én is nagyon gondolkozom a megvételén, bár a 3.-al nagyon befürödtem. Szarul is volt optimalizálva, előző gépem is épphogy elég volt hozzá, meg valahogy ezt a bal oldalt való közlekedést nem bírom megszokni :D
    Lehet itt is az lenne az egyik legidegesítőbb tulajdonsága a játéknak FH3-ban nem is bírtam hozzá szokni.

    Gondolkodtam hogy csak pár hónapra előfizetek GP-re és annyi idő alatt kipörgetem, de jobb szeretem a játékokat magaménak tudni ha elő akarom venni akkor ne az legyen hogy korlátozva vagyok. Volt idén is jó párszor (sőt folyamatosan rajta is van a gépen) hogy benyomtam a FH3-at és gurulgattam kicsit.

    Mivel nem tudom hogy mi lesz a két kiegészítő, és az a +41 kocsi sem ér meg annyi felárat szerintem én a standard kiadást választom.

    olvasgattam itt - ott kommenteket és sokan mondták hogy a 1060 kevés mint vga, nekem ebből is a 3gb-os kiadás van (majd idővel tervezek váltani is a 4K tv miatt muszáj lesz).

    Milyen sűrűn vannak akciózva amúgy a horizon játékok ? Illetve Hospital records rádióállomás van még benne ? csak mert nálam azon kívül más nem nagyon szólt :D

Új hozzászólás Aktív témák