Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qkackca

    őstag

    válasz Tibiajax #15673 üzenetére

    Még csak alapállapotban mentem vele pár versenyt. Annyiból nem tetszik nagyon. A hangja pont nem tetszik, olyan furcsa elnyomott kávédaráló, pedig szeretem(ném) a v10 hangot.
    Menet közben meg mintha kicsit nehéz lenne, olyan furcsán elkenődős nagyjából 200-ig, aztán mintha az aero tapadás megjönne, kezd egész jól viselkedni. Szóval egy kis vezérműtengely-kipufogó-súlycsökkentés-aero csomag fejlesztéssel jó lehet.

    A Pista viszont tetszik, a hangja annak is szörnyű, mint valami eltömődött kompresszor, de elég jól kezelhető, kipufogó és vezérműtengely tuninggal már egész vállalható a hangja is.
    Annak meg a gyári színei érdekesek, kb egy irányból ha ránézel adja a színt amit választasz, majdnem minden más szögből csúnyán más színű lesz.

    A Divo pedig jobb mint számítottam, az is kicsit nehézkes de azért próbál arra menni amerre szeretném, egész élvezetes összességében. Na meg a röfögése az alagútban elég disznó.

    Más: a sebességérzet külső nézetben rendben szerintem, ne csak a belsőt használd :P

    http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

Új hozzászólás Aktív témák