Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bandiras2

    senior tag

    A pillanatpákát utálom mint a sz*rt. Dögnehéz, és folyton cserélni kell a hegyét.
    Én azt a wellert használom, amit még fater csinált inaskorában. Vett wellerbelet ócsóér(akkoriban olcsóbb volt) + hozzá vellerhegyet, aztán csak egy megfelelő átmérőjű vascső, meg egy fa csavarhúzónyél kellett a teljes kialakításhoz. Jelenleg mint gázpáka van használatban, mert 25 év után megszakadt a fűtőszál, és lusta vagyok cserélni, úgyhogy a konyhában forrasztok gázlánggal felmelegítve a pákát.

    Mellesleg a forrasztás lépései:
    1- alkatrészláb RO-55 be bemárt
    2- páka vége beónoz
    3- hideg alkatrészlábat, pillanat alatt befutja az ón, ami már 5 perce elvesztette teljes gyanntatartalmát, amíg vmi mással tököltem.

    [Szerkesztve]

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz Winner_hun #245 üzenetére

    Beizzítod, majd mikor meleg nagyhirtelen nekiesel reszelővel, és megkapirgálod kicsit. Majd rögtön ez után tolod neki a gyantás ónt. Ekkor elméletileg ragadnia kell az ónnak. Nálam legalábbis a rézhegyű pákáimnál eddig bevált.

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

Új hozzászólás Aktív témák