Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • péterd

    csendes tag

    Na elmentem Piliscsabára állás interjúra a főnök nagyon szimpatikus volt.Nagyon rendes közvetlen ,tudni kell rólam h cnc papírom van de gyakorlatom nincs. Etyeken lakom piliscsabátől 35 km-re rögtön a papír érdekelte megnézte mutatott egy rajzot esztergához ,ugyanis esztergára kellene menni ami számomra nagyon pozitív (gildemeister) de állítólag vesznek új gépet az nem derült ki h a régit eladják és h ráültetnek az újra nem tom .A probléma még mindig nem lehetmás mint az anyagi ,jövöhéten kezdhetek csak hát kiszámoltam az üzi annyagot és nem annyira éri meg illetve mérlegelnem kell most Biatorbágyon klímás cégnél vagyok a kolega kocsijával megyünk át és onnan cégessel a városba .Tavasztól őszig jellemző a 11-12 munka óra és 140000 keresek plussz (hát körbe irom h) kis mellékes is jön havonta hozzá de már egy ideje nincs annyi meló ma is itthon vagyok tegnap sem voltam ,ilyenkor nem jár semmi persze és nem sokára jön vissza a fönököm szinte gyerekkori barátja dolgozni ismét igy még kevesebb rá az esély h visznek de állitólag van kilátásban meló majd. pilisen adnak 100000 ft 3 hónapig utána 120000-at ha .Csak viszont kopik a kocsim és havi 35000 ft kb a benzin De kell a gyakorlat h majd kimenjek külföldre.Nagyából ennyi.Szóval mi a véleményetek

Új hozzászólás Aktív témák