Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomiii.

    tag

    válasz westcoastog #1323 üzenetére

    Gépműhely még hagyján, az az olcsóbbik része, sőt, ha szerencsém van az néha ingyen is elintéződik, a gond a többi dolog árával van :DD De ilyen a pop szakma.

    (#1328) Dorien: 1200 euroból van meg kb egy alap Sierra, Focusból nem tudom milyen lenne ennyiért. :D Kicsit rá kell még költeni és akkor "új" az autó és jó pár évig nem kell hozzá nyúlni, egy Focushoz képest meg ég és föl :D Ha nyomod neki annyit eszik, mint a kétliteres DOHC. :DDD Itt meg ugye ott a nagyobb hely, nincsenek benne kopogós műanyagok. Vezetni is jobb és a Focusszal ellentétben ezeknek az ára is már felfelé megy, ez utániakból a büdös életben nem lesz klasszikus. :D

    Pedig legnagyobb vágyam valami japán autót beszerezni és a Fordot se szeretem, mert 1-2 autón kívül számomra mindegyik szar. Szóval nem elfogultság, csak látszik, hogy ő tisztában van, hogy mit kap ennyiért és csak azok félnek ezektől az autóktól, akik soha nem használtak ilyet.

    (#1323) westcoastog: már lassan azon gondolkozom, hogy összerakom a piros sedant és eladom neked, de rájöttem, hogy még nincs elég pénzed ahhoz ;]

Új hozzászólás Aktív témák