Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Moddingfan

    senior tag

    válasz Andie #432 üzenetére

    Én nemhogy naponta, kétnaponta sem megyek WC-re, qrva lassú az anyagcserém, lehet, hogy ezért izmosodtam még a napi 1600 kalóriától is.

    Deniro: ''A gyors fogyókúrák sz@rt sem érnek, mert duplán jön vissza, ami lement'' - ezzel nem feltétlenül értek egyet, OK, nem a legegészségesebb, de ha már nagyon akut a helyzet, akkor sztem ez a megoldás. Én is letoltam 30 kilót és egy deka sem jött vissza, pedig állati hamar adtam le. Ha életmódváltással nyomultam volna, még mindig nem lennék sehol, az én elméletem: gyorsan lepasszolni, sok bőrfeszesítő testápoló és ha már lement jópár kiló, akkor mehet az életmódváltás és szépen lemegy a többi is, különben nagyon lassú a folyamat, 30 kiló nem megy le életmódváltással egyhamar, pláne lányok estében, nekünk, fiúknak könnyebb dolgunk van, ez tény.

    ''Megkell győzni, hogy magáért csinálja és nem érted, mert különben soha nem fog tartósan lefogyni.'' - ezzel viszont maximálisan egyetértek :R Eleve elítélem, ha valaki kényszerből diétázik, mert másnak kell megfelelnie. A sikeres diétához támogatás kell, nem cseszegetés valakitől, akinek az illető nem felel meg úgy, ahogy van, ez akár komoly lelki problémához is vezethet. Nálunk a teremben sok faszi cseszegeti a barátnőjét, hogy innen-onnan fogynia kellene, na az ilyeneket legszívesebben úgy vágnám pofán, hogy eszükbe sem jutna többet így viselkedni, hogy lehet valaki ennyire tapintatlan, számomra ez érthetetlen. Sajnálom, ha kicsit kikeltem magamból, nem jellemző, de vannak bizonyos témák, amikre harapok :U

    Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

Új hozzászólás Aktív témák