Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Moddingfan

    senior tag

    válasz tildy #1038 üzenetére

    ''csinaltam amr annak idejen, 14 eves koromban is ilyet, akkor 10 kilo ment le, amit egeszen 6 evig meg is tudtam tartani(ugy hogy utana visszaalltam normal kajara). Nem kotottem ki a korhazban.'' - de 14 évesen az ember jobban bírja a bevetést, hidd el. Én is letoltam 25 killát 2 hónap alatt és én sem kötöttem ki kórházban, ráadásul semmi nem jött vissza, sőt, de ennek ellenére nem mondom egy szóval sem, hogy okosan cselekedtem, nagy volt a rizikó, kockáztattam, bejött. Akkor mázlim volt, de lehet, hogy most befordulnék tőle.

    ''sot meg konditerembe is el fogok jarni'' - ha ez igaz, akkor :R

    ''Elobb az a cel, hogy a merleg 65 kilot mutasson. Utana majd az, hogy az a 65 jol is nezzen ki.'' - halvány fogalmam sincs, hogy ezt miként lehet kivitelezni :F Fiúknál még talán bejön, hogy diéta után gyúrunk, mint az őrült (bár ez is eléggé monstre vállalkozás), de lányok mit tudnak csinálni, hogy elkerüljék a ''telisz@ht búvárruha'' (bocs, de ezt szokták mondani) effektust? :F

    [Szerkesztve]

    Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

Új hozzászólás Aktív témák