Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jodanovich

    aktív tag

    ma csináltattam meg 4 fogamat egy "új" dr nőnél. volt 2 kicsi lyuk kettő nagy...
    (csak és kizárólag fehérrel tömetek)

    a történet elég érdekes kecskeméten van a kis sztk ez nem az a köztudatban élő szar rakás ahol kontárok vannak. ez egy nagyon jól felszerelt 2 éve felújított épület... és itt a fogorvosok bérlik a szobákat. eddig jártam egy megszokott dr nőhöz. aztán elhatároztam minden fogam megcsináltatom faszán ha kopott ha fúrni kell mindent, mondom úgy kalkuláljunk árban, h jó legyen! semmi nem kell se számla semmi... jött a "műtét" 5 perc alatt megcsinált egy kis lyukas fogam. aszongya így meg úgy akkor nem kell semmi 8000ft. én csak pislogtam mint hal a szatyorba, h ez volt az olcsó és ez még kicsi lyuk volt. mi van ha nagy lesz akkor 10 12 ezer ft ot kér el? aztán szomszéd srác mondta, h ő kihez jár elmentem hozzá mondom van 10 szar fogam kalkuláljunk rá árat (nem úgy kell elképzelni, h mosolygok és rohadás az egész mosolyom. elől egy szar fogam sincs! hátul vannak inkább. van amibe tömést kell cserélni egy két pici lyuk egy két nagy, polírozások meg mit tom én) aszongya ő 8000 ezerért csinálja darabját. mondom a dr nő az én emberem... de ő nem tudja elképzelni, hogy akihez eddig jártam dr nő aki mellesleg közvetlen szomszédségban lévő szobába dolgozik, hogy ő többért dolgozna... mondom pedig de és még azt a fogam is ki akarta húzni amit a dr nő meg símán betömött... meg is beszéltük a mai időpontot 3 injekciót kaptam meg is csinált kapásból 4 fogam egyfolytában beszélt hozzám ha fáj szóljak pihenünk... közbe mesélt magáról a szakmáról, most mit csinál, mondom magamba ez nagyon fajin dr nő! eljött a perkázás ideje volt 2 nagy lik 2 kicsi mondom mingyá ez is levág, aszongya 4 fog 32000 ft. (fülig ért a szám) :DDD
    ilyen boldogan még semmit nem fizettem ki...:)
    pénteken megyek újra.
    Dr. Iványosi Szabó Juditnak hívják a kedvest. Kecskemétiek és környéken lakóknak nagyon tudom ajánlani!!!

    Life is Short... Ride Hard!!!

Új hozzászólás Aktív témák