Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    Nálunk fut most egy kis pilot vizsgálódás a Flutter életképességéről... Hát egyelőre vegyesek az érzések. Jól használható amúgy, de van némi bizonytalanság arról, hogy várható-e olyan update ami eltöri a kompatibilitást és sok meló az utána húzás...
    Illetve ami most látszik, hogy platformspecifikus emberekre továbbra is szükség lesz akik tudják mit hol kell beállítani... Pl. location-el kapcsolatos konfig Android/iOS vonalon.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz Csaby25 #7 üzenetére

    Szerintem csinálj egy appot amivel le tudod fedni a tipikus séma részfeladatokat...Arra gondolok ami egy alkalmazásfejlesztés 95%-nál előfordulhat.:
    - REST szolgáltatás hívása
    - DB adattárolás
    - firebase integráció
    - location
    - push noti
    - camera
    - valami egyszerű de látványos UI/UX rész

    Hogy milyen történetet raksz köré az mindegy... de ha ezeket meg tudod oldani úgy, hogy az appod prezentálható Android és iOS környezetben is... akkor van egy ütős referenciád.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák