Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • MrTwister

    őstag

    válasz davidsz #32173 üzenetére

    Igaz egyetértek :K , usb is okoz néha furcsaságokat főleg ha előlapi kontakthibás csatlakozó pl. vagy túl sok eszköz lóg az usb-n és agyon van terhelve az usb alrendszer, nekem pl. néha bluetooth dongleval ha olyanja van be sem indul a gép, ha meg kihúzom minden ok.

    Más. Neked tudom RAID0-ád van 2 Samu 830 128Gigásból ugye? Nos míg a gari ügy zajlott addig sem akartam ssd nélkül maradni és beszereztem egy ugyanilyen ssd-t(csak N-est ezért is kaptam jó áron mert a gazdája asztaliba vette és így nem tudta belerakni) és most ahogy tegnap megkaptam a csere ssd-t így már nekem is 2 128-as 830-asom van. Te gondolom a raid 0-át javasolnád hozzájuk ugye? Ez ok is lenne: dupla tárhely, nagyobb olvasási és főleg írási teljesítmény vs. kisebb redundancia(nem érdekel mert oprendszer és játékok ergo könnyen pótolhatóak plussz munka átmeneti! tárhelye), Engem az aggaszt, hogy mivel inteles P67-es a lapom így ha RST-t használok akkor le kell mondanom a TRIM-ről és akkor drasztikusan csökken az élettartam nem? Erre esetleg megoldás, ha hetente egyszer manuálisan futtatom a Magician ssd karbantartó programját(ez a manuális trim gondolom) vagy esetleg a windows szoftveres raid0-ja? :U Ha egy vinyón(raptor) van a boot szektor akkor onnan az oprendszer software raidben is fel tud állni nem?

    Gazsi00: nekem már az sem segített...

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

Aktív témák