Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    öhöm. read plíííz....

    célom nem a fizikai megsemmistítés. ha nem tudom törlés után gariztatni, a szekrényben elfér...

    "Telepítsed fel a HD sentinel progi legfrisebb változatát.
    Majd nézd meg, hogy mit ír az SSD re"

    nem érted. :)
    odáig el sem jutok. vagy nem indul a gép, vagy ha sata/esata hotswap dokkolom, akkor fagyott állaotba kerül, amíg áram alatt van az ssd...

    szakadjunk el a netbankról. és nem indítókódok vannak a gépen. sokkal egyszerűbbek, de akkor sem adom ki a kezeből. pont.
    az hogy az emberek 98%-a felelőtlenül bánik a személyes adataival, akárcsak fénykép, pár szerződés, telefonszám, scan, stb, nem érdekel. nem fogom követni őket, még meggyőzésre sem... :)

    ---

    1. usb rackben még nem próbáltam. :R
    van is egy átalakítóm, megnézem.
    jó ötlet.

    2. telepített linux-om nincs, de jó ötlet! :R
    (igaz,a bios boot ott is megállna, hoszen az os-ig el sem jut, legfeljebb a hotswap dokkot próbálhatnám meg.)

    ---
    szerk:
    másik gép. :U
    ezt is írtam.
    3 gépem van, mindegykben próbáltam. xp, win7 is.

    tudom, hogy segíteni akartok, de olvassatok má'! :D

    ----
    asszem az usb-t még megnézem, azután visszarakom a szekrénybe.
    csak azzal az a baj, hg ynema stabil dokk, hanem az itt is kapható, elég bizonytalan ide/sata -> usb lengőkábeles, gagyiaklármi, amit már ki is állítottam a csatasorból..

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Aktív témák