Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • andor1111

    tag

    válasz leonel #37925 üzenetére

    Nagyon egyszerű a frissítés (ilyennel még nem is találkoztam soha)
    (de nekem nemhogy javult volna -valahol kicsit javult valahol lassult-úgy,hogy vissza is raktam a régi 1.3.3-ast)

    Először is olyanokkal kezdi,hogy (ha nem haragszol nem szó szerint),hogy ha jól működik akkor ne frissíts,veszélyes,ne kapcsold ki a géped amíg nem kész blabla a szokásos rizsa.
    Mentsd el az adataidat előtte,meg hiába klonozod az egész meghajtót és visszarakod nem biztos,hogy jó lesz blabla.

    http://forum.corsair.com/forums/showthread.php?t=107769

    letöltöd ezt: Sandforce Update Tool and .PDF Instructions
    nyitsz egy mappát a c: (gondolom az az ssd-éd) pl corsair legyen a neve
    bemásolod az update tool prog.exe

    letöltöd a Force 3 5.02 Firmwares ez egy mappa és benne vannak a különböző méretűekhez valóak.Értelem szerűen kiválasztod a tiedet 2-3 fájl van benne (attól függ melyikhez való)
    és bemásolod a c: corsair mappába ahol az update tool.exe is van.

    elinditod az update exe-t és megkeresi a vinyokat kipipálod a carsair ssd-t de nagyon fontos!!!
    lesz egy 5 számjegyű szám (az angol nyelvű pdf-ben ott vannak a képek is) utána frimware update akkor bejön egy ablak és látni fogsz 2-3 fájlt amiknek a neve 5 számjegyű (nem a serial hanem a signature utolsó 5 száma) és azt válaszd ki amelyik a vinyod száma 8pdf képek) akkor kiírja ,hogy automatikusan blablabla és process valami ilyesmi tehát nem a cancel hanem a másik.
    na most látszólag semmit ne csinál!!! szépen exit és újraindítod átunna ha bejön a Windows és bebotoolt megint újraindít.
    Remélem érthető kicsit késő van Űdv.

Aktív témák