Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haypro

    senior tag

    válasz madgie #70455 üzenetére

    Kevés ilyen színész/színésznő van, akit ennyire unszimpatikus (enyhén szólva)... De most adtam neki még egy esélyt, megnéztem a filmet a rengeteg pozitív kritika miatt, és mert Jude Law-t és Stathem-et kedvelem, na meg nagy részét itt forgatták nálunk.
    Sajnálom, hogy a jegyre kiadott pénzemmel hozzájárultam ahhoz, hogy a drága Melissát még sok hasonló szereben láthassuk hasonlóan gyenge filmekben... :(

    Viszont megnéztem egyféle "moziünnep" keretei között a Liza, a rókatündér című varázslatos kis filmet is. Komolyan, nagyon nem tudtam mit várjak tőle, de fülig érő szájjal jöttem ki a teremből. Egy intelligens de mégis aranyos film ami elvarázsol és megnevettet. A szereplők egytől egyig nagyon jók és szórakoztatóak, a zene is nagyon fülbemászó, azóta többször meg kellett hallgatnom.(Katt) A hangulata fantasztikus. Nagyon kellemes kikapcsolódás, persze nem az a mélyenszántó fajta, de nem is akar az lenni. Azért (szerencsére) olyan messze áll a Kém-féle alkotásoktól, mint Makó Jeruzsálemtől! :) Rég szórakoztató, laza filmet, ami még csak nem is súrolja a "gagyiság" határát.
    Még több ilyen magyar filmet szeretnék látni! :)

    [ Szerkesztve ]

    ,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

Új hozzászólás Aktív témák