Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    válasz callmeakos #51891 üzenetére

    Most olvastam, pont akartam is írni, hogy már csak 6évet kell aludnom egy Green Lantern filmig :D De legalább új lappal kezdenek.

    (#51893) student Azt félretéve, hogy nem tudom ki ez az Ezra Miller, ezért nem szólok semmit arról, hogy megfelelő e a szerepre mint színész. De a kinézete..áhh mind egy... :(((

    Egyetlen dolgot viszont nem értek! Miért nem lehet a sorozatos és a filmes univerzum egy?! MIÉRT!?
    Most van egy elég jó Flash sorozat, ami (igaz még korai messze menő következtetéseket levonni) elég ígéretesen néz ki. Grant Gustin jól illik a szerepbe, a pilot jó volt, néző is volt. Jó alap egy hosszú távú sorozatra. Ami nem mellesleg szépen összeegyeztethető az Arrow-al is. Mind a két sorozat tele van töve Batman, Green Lanter és más DC-re utaló easter egg-el. Ennek ellenére ők csinálnak egy külön Flash filmet. Ebbe valamelyik széria bele fog bukni, vagy a Flash sorozat (ha addig még képernyőn lesz), vagy a film.
    Ezek a sorozatszínészek simán elbírnának egy - egy mozifilmet. Nem akarom bántani a Marvel filmeket (dehogynem), de abba is vannak érthetetlen castingok főbb hősökre. Grant Gustin és Stephen Amell-is simán elférne egy mozifilmben.
    <- Ezt inkább offba teszem mert kicsit sorozatos téma is.

    (#51890) Pearce Az nagy hiba lenne, ha se Batman, se Superman különálló film nem lesz (vagyis lesz, csak dátum nincs) 2020-ig. Persze kérdéses, hogy az egyéb spin-off-ban mennyit fognak szerepelni. Mindegyik filmet várom valamennyire, de kiemelten a JL 1-2-t, Shazam-ot, és természetesen a világlegjobb szuperhősét: A ZŐD LÁMPÁST! :D

    Végszó: Új Flash... hülye Warner :( :(((

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák