Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bad Pritt

    nagyúr

    válasz devil-k #41012 üzenetére

    Nem félek az ördögtől, igaz ember vagyok, láttam az IMDb top 250 tíz legjobb filmjét. :D
    Ahogy látom az IMDb népének véleménye egyezik az enyémmel, Paris Hilton istentelen Dögös és a dög című celluloid borzalma az egyik legrosszabb egy olyan film mellett, amit nem ismerek de el nem tudom képzelni, hogy lehet képes bármi, amit emberi elme készített, még 3 tizeddel rosszabb eredményt hozni annál!
    Számomra a legnagyobb trauma egyértelműen a Temetőkapu volt, elképzelhetetlen kínokat okoz csak rágondolni, mint démonnak a szentelt lötyi.
    A Mammut is megéri a pénzét, az az a nagy büdös semmit, Tom Skerritt pedig egy ilyenhez adja a nevét, szégyen.
    Plusz ugye a többi szörnyfilm, királykobra, gyilkos kobra, kobrainvázió, boa, gyilkos boa, piton, szuperpiton, kígyótámadás. Vannak kígyótlanok is, szupercápa, cápanádó, szörnycápa, cápaember, megalodon.
    Ott vannak a classic szörnyfilmek, pl.: troll 1-2, yeti.
    És persze a szarfilmek koronázott királya, keresztes háborújuk zászlóvivője, a démonikus hadsereg vezéralakja, az ördög személyének földi helytartója: a jó öreg Uwe Boll és az ő emblematikus munkássága. Ha Scorsese, Spielberg, Coppola és Lucas összesen kitesznek egy Neót, akkor Uwe mester egymaga lehetne Smith ügynök. Kiráz a hideg tőle, Jesus...

    [ Szerkesztve ]

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Új hozzászólás Aktív témák